Na kontaktoni

Lanbao Sci & Zhvillim Teknik i Kufizuar

Adresë

Daxizhuang, Qyteti Yangting, Rrethi Huancui, Qyteti Weihai, Shandong, Kinë

Telefoni

0086-631-5775891

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni