Polakët me peshë të lehtë fibra karboni për këshilla të anodizuara për peshkim sportiv

Përshkrim i shkurtër:

Ne kemi produkte shtyllash të llojeve të ndryshme dhe pranojmë personalizim.
Ky avantazh i përbërë nga 4 seksione duke e bërë atë polin më të ngurtë dhe të qëndrueshëm të outrigger në treg.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Shitja e pikave

Ne kemi produkte shtyllash të llojeve të ndryshme dhe pranojmë personalizim.
Ky avantazh i përbërë nga 4 seksione duke e bërë atë polin më të ngurtë dhe të qëndrueshëm të outrigger në treg. Bazat janë të përforcuara me shirita dhe përshtaten pothuajse në të gjithë mbajtësit e shtyllave të njohura që variojnë nga ID 1-1 / 2 ", e zakonshme për mbajtësit e shtyllave të pandryshkshme, deri në 1 5/8" të zakonshme për mbajtësit e shtyllave të aluminit.
Dizajn shumë pak fleksibël dhe i fortë i bën këto shtylla të fibrave të karbonit një ndeshje ideale për çdo bazë të përshtatshme. Çdo pjesë e këtyre shtyllave janë plotësisht të shërbueshme, dhe lehtësisht të riparueshme.

pse na zgjodhet ne

Dizajni i pirgut lejon një veprim më natyral të notit që rezulton në grepimin e më shumë peshqve
Gjatësia e zgjatjes është 24ft dhe gjatësia e tkurrjes është 1.8m
Teleskopët në më pak se 8 'për pastrimin e urës, zvarritjen dhe ruajtjen
Dizajni i jakës bllokuese i mban shtyllat të zgjaten kur zvarriten ose vrapojnë me shpejtësi të plotë dhe gjithashtu i mban shtyllat të mos shemben kur shtrihen plotësisht

Përparësitë

Ekip inxhinier me përvojë 15 vjeçare në industrinë e fibrave të karbonit
Fabrika me 12 vjet histori
Pëlhurë me fibra karboni me cilësi të lartë nga Japonia / SH.B.A. / Korea
Kontroll i rreptë i cilësisë në shtëpi, kontrolli i cilësisë së palës së tretë gjithashtu i disponueshëm nëse kërkohet
Të gjithë tubat me fibra karboni me 1 vit garanci

Specifikimet

Emri i produktit Poli i Outrigger me Fibër Karboni
Materiali 100% fibra karboni i hapësirës ajrore dhe termoset i kontrolluar epoksi i ashpër
Sipërfaqe Mbarimi i rregullt i rregullt i veshjes ose Custom
Ngjyrë E zezë ose e personalizuar
Gjatësia 18-27ft
Madhësia Me porosi
Aplikacion Peshkimi, ndërtimi i varkave, etj.
Përparësi 1. Ndërtimi 100% i shtyllës së Fibrave të Karbonit
2. Pardesy pëlhure rezistente ndaj UV
3. Unaza çeliku inox Lloji 316
4. Dizajni i pirgut lejon një veprim më natyral të notit që rezulton në grepimin e më shumë peshqve
5. Gjatësia e zgjatjes është 24ft dhe gjatësia e tkurrjes është 1.8m
6. Teleskopët në më pak se 8 'për pastrimin e urës, zvarritjen dhe ruajtjen
7. Dizajni i jakës së mbylljes i mban shtyllat të zgjaten kur zvarriten ose vrapojnë me shpejtësi të plotë dhe gjithashtu i mban shtyllat të mos shemben kur shtrihen plotësisht
Produkti ynë Tub me fibra karboni, pllakë me fibra karboni, profile të fibrave të karbonit
Lloji OEM / ODM
Artikulli Gjatësia e zgjatur Gjatësia e Mbyllur Seksionet Diametri i mbajtësve Afërsisht
Pesha e Polit
CF1504OR 15 këmbë 4.45m 1.5 m 4 38 mm 1500g
CF1804OR 18ft 5.45 metra 1.75m 4 38 mm 1750g
CF2004OR 20 metra 6.05m 1.9m 4 38 mm 1850g
CF2205OR 22ft 6.85m 1.8m 5 38 mm 2000g
CF2405OR 24ft 7.25m 1.88m 5 38 mm 2150g
HB1203CR 12 këmbë 3.75m 1.56m 3 29,2 mm 1000g
HB1503CR 15 këmbë 4.26 metra 1.72m 3 29,2 mm 1100g
CF30CR Mashtruesi i qendrës me fibra karboni 30 gradë
baze

Shërbimi

1. Kërkimi juaj i llojit do të përgjigjet në 2 orë ose 24 orë nëse ndryshon koha.
2. Çmimet konkurruese të bazuara në të njëjtën cilësi si ne furnizuesi i fabrikës.
3. Mostrat mund të bëhen sipas kërkesave tuaja përpara se të vendosni porosinë.
4. Azhurnimi i orarit të prodhimit rregullisht.
5. Garantoni cilësinë e mostrave të njëjtë me prodhimin masiv.
6. Qëndrimi pozitiv ndaj produkteve të dizajnit të klientit.
7. Stafi i trajnuar mirë dhe me përvojë mund t'u përgjigjet rrjedhshëm pyetjeve tuaja.
8. Ekipi i specializuar na bën një mbështetje të fortë për të zgjidhur problemet tuaja nga blerja në aplikim.

Aplikacion

trolling peshkimi
mbështetje çadre
zbukurim
ushtarake
hapësirë ​​ajrore
motorike
klube golfi


  • E mëparshme:
  • Tjetra: