Pol teleskopik me lesh xhami me detyrë të rëndë 12m

Përshkrim i shkurtër:

Tub prej xhami është një lloj materiali i përbërë me fibra qelqi dhe produktet e tij (leckë qelqi, shirit, ndjerë, fije, etj.) Si material përforcues dhe rrëshirë sintetike si material matricë.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi

Tub prej xhami është një lloj materiali i përbërë me fibra qelqi dhe produktet e tij (leckë qelqi, shirit, ndjerë, fije, etj.) Si material përforcues dhe rrëshirë sintetike si material matricë. Koncepti i materialit të përbërë i referohet një materiali nuk mund të përmbushë kërkesat e përdorimit, duhet të jetë i përbërë nga dy ose më shumë se dy lloje të materialeve së bashku, përbërja e një tjetër mund të plotësojë kërkesat e materialit, që është, materiali i përbërë. Fibër xhami e vetme, edhe pse forca është shumë e lartë, por midis fibrave është e lirshme, mund të durojë vetëm tensionin, nuk mund të durojë stresin e përkuljes, prerjes dhe shtypjes, por gjithashtu nuk është e lehtë për të bërë një gjeometri fikse, është trup i butë. Nëse i ngjisni ato së bashku me rrëshira sintetike, mund të bëni të gjitha llojet e produkteve të ngurtë me forma fikse që mund t'i rezistojnë sforcimeve në tërheqje,
Ajo gjithashtu mund të mbajë përkulje, shtypje dhe presion qethjeje. Kjo përbën një përbërje të matricës plastike të përforcuar me fibra qelqi.

carbon fiber tube_img26
carbon fiber tube_img13
carbon fiber tube_img25

Shitja e pikave

Valëvitni flamurin tuaj me Poloninë e Flamurit teleskopik. Me një dizajn të lehtë dhe të rregullueshëm, do të konfiguroheni në kohë të shkurtër, në mënyrë që të filloni vënien e pasme. Çdo seksion bllokohet në vend duke siguruar që nuk do të shembet kur zgjatet. Ky shtyllë rrëshqet pa mundim dhe mund të bllokohet në çdo gjatësi. Këto shtylla janë të lehta për tu përdorur dhe bartur. Ato mund të zgjaten në gjatësinë maksimale në sekonda duke tërhequr dhe bllokuar secilën pjesë të teleskopit.
Tifozët do të jenë në gjendje të lokalizojnë portën tuaj të pasme me lehtësi kur fluturoni me ngjyrat e ekipit! Montoni shtyllën në një montim gomash, montim fiksues, montim në tokë ose montime të tjera që shiten veç e veç

carbon fiber tube_img20
carbon fiber tube_img18
carbon fiber tube_img19
carbon fiber tube_img17

pse na zgjodhet ne

Lehtë për tu mbajtur, lehtë për tu grumbulluar, lehtë për t’u përdorur
Veshin Rezistencë
rezistenca ndaj plakjes,
rezistenca ndaj korrozionit
Të gjitha gjatësitë e tjera të ndryshme janë në dispozicion siç kërkohet

Përparësi

Ekip inxhinier me përvojë 15 vjeçare në industrinë e fibrave të karbonit
Fabrika me 12 vjet histori
Pëlhurë me fibra karboni me cilësi të lartë nga Japonia / SH.B.A. / Korea
Kontroll i rreptë i cilësisë në shtëpi, kontrolli i cilësisë së palës së tretë gjithashtu i disponueshëm nëse kërkohet
Të gjitha proceset po ecin në mënyrë rigoroze sipas ISO 9001
Dorëzim i shpejtë, kohë e shkurtër e drejtimit
Të gjithë tubat me fibra karboni me 1 vit garanci

Specifikimet

Emri i produktit Tub Fibergalsss
Materiali Rrëshira rrotulluese me fibra qelqi
Sipërfaqe Përfundim i butë, mat, përfundim me shkëlqim të lartë
Diametri 12.7 mm 15 mm 16 mm 19 mm 20 mm 22 mm 25 mm 28 mm 30 mm 32 mm 35 mm 38 mm 45 mm 51 mm 63 mm 76 mm 89 mm 100 mm;
  0,75 "1" 1,125 "1,180" 1,250 "1,50" 2 "2,5" 3 "3,5" 4 "dhe me porosi.
Gjatësia nga 300 mm në 7000 mm dhe me porosi.
Ngjyrë e kuqe, e zezë, e bardhë, e verdhë, blu, jeshile, e bardhë, gri dhe e zakonshme.
Trajtim sipërfaqësor fund i lëmuar, mat, përfundim me shkëlqim të lartë
Aplikacion 1. Tregjet elektrike dhe elektronike
  2. Tabaka e kabllove, radomë, shkallë izolimi, etj.
  3. Tregu kimik kundër korrozionit
  4. Dysheme me grilë, parmak, platformë pune, tub nëntokësor nën presion, shkallë, etj.
  5. Tregu i ndërtimit të ndërtesave
  6. Korniza e dritares, brezi i dritares dhe përbërësit e tij, etj.
  7. Dritat e dritave, trajtimi i ujit, kllapat kundër kullave të mëdha industriale të ftohjes, etj.
Përparësi Qëndrueshëm
  Pesha e lehtë dhe forca e lartë
  Rezistent ndaj korrozionit dhe anti-plakje
  Izolimi i nxehtësisë dhe zërit Forca e Lartë Mekanike
  Dendësia e ulët dhe e drejtë e drejtë
  Qëndrueshmëria dimensionale
  Rezistencë ndaj ndikimit Rezistent ndaj flakës UV
  Gërryerja dhe Rezistenca e Ndikimit
Shërbimet Prerja CNC sipas vizatimit tuaj CAD
  Printo sipas skedarit AI

Aplikacion

Shtylla e bumit
Shtylla e printerit
Tripodë kamerash, monopodë, Shtylla e kamerës teleskopike Jib Arm
Doreza që tërhiqen për shumë mjete
Shtylla prizmi teleskopik / pol GPS
Riggers përfshin mashtrues qendror dhe outrigger
Vozis kajaku
Shumë të tjerë

carbon fiber tube_img08
carbon fiber tube_img09
carbon fiber tube_img10

  • E mëparshme:
  • Tjetra: