Qëndrueshmëri e mirë polet me tekstil me fije qelqi teleskopike për polin e shpëtimit të ujit

Përshkrim i shkurtër:

Shtylla e jetës është një pajisje për të shpëtuar jetën që përdoret për të shpëtuar njerëzit nga mbytja. Meqenëse ekziston rreziku i mbytjes në afërsi të mbytjes, përpjekjet e shpëtimit duhet të kryhen në breg kur të jetë e mundur. Në mënyrë që të përmbushë nevojat e shpëtimit të shpejtë dhe të sigurt të atyre që mbyten në një distancë më të gjatë (3 deri në 10 metra), stafi i pishinës përmirësoi formën dhe funksionin e shtyllës së kalit, duke gjeneruar kështu polin e shpëtimit të përdorur gjerësisht


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi

Shufra teleskopike shumëfunksionale e shpëtimit të ujit mund të përdoret për shpëtimin në det, shpëtimin e kafshëve, shpëtimin nga përmbytjet, shpëtimin e lartë, etj. Me bllokimin e sigurisë, gjatësia e shufrës së shpëtimit mund të rregullohet në mënyrë fleksibile dhe mund të shtrëngohet automatikisht kur tërhiqet për të siguruar sigurinë .

Shitja e pikave

Përfitimet kryesore të fibrave të karbonit mbi tubat metalikë të përdorur zakonisht janë dendësia (pesha) e ulët dhe ngurtësia e lartë.
Tubat me fibra karboni kanë një CTE shumë të ulët (koeficienti i zgjerimit termik) që do të thotë kur nxehet ose ftohet materiali nuk rritet ose tkurret aspak. CTE e fibrave të karbonit është shumë afër zeros. Rezistenca UV. Tubat tanë të shtyllave përshtatin modelin e veshjes me rrëshirë epoksi për punë në natyrë për t'i rezistuar rrezeve UV.

Produktet tona eksportohen në Gjermani, Japoni, Shtetet e Bashkuara, Australi, Kanada dhe tregje të tjera globale dhe shumë ndërmarrje të njohura brenda dhe jashtë vendit për të krijuar një marrëdhënie të mirë të qëndrueshme bashkëpunimi, gradualisht formojnë talentin, teknologjinë, avantazhet e markës.

Specifikimet

Emrin Polet Ujore Teleskopike
Karakteristikë materiale 1. Bërë me modul të lartë fibra karboni 100% të importuara nga Japonia me rrëshirë epoksi
  2. Zëvendësim i shkëlqyeshëm për tubat e krahut të aluminit të gradës së ulët
  3. Peshon vetëm 1/5 e çelikut dhe 5 herë më të fortë se çeliku
  4. Koeficienti i ulët i zgjerimit termik, rezistenca në temperaturë të lartë
  5. Qëndrueshmëri e mirë, qëndrueshmëri e mirë, koeficient i ulët i zgjerimit termik
Specifikim Model Twill, i thjeshtë
  Sipërfaqe Me shkëlqim, Mat
  Linjë 3K ose 1K, 1.5K, 6K
  Ngjyrë E zezë, e artë, e argjendtë, e kuqe, e verdhë, e butë (ose me mëndafsh me ngjyra)
  Materiali Pëlhurë Fibre Karboni Japoni + Rrëshirë
  Përmbajtja e karbonit 100%
Madhësia Lloji ID trashësi muri Gjatësia
  Pol teleskopik 6-60 mm 0,5,0,75,1 / 1,5,2,3,4 mm 50Ft
Aplikacion Shpëtim
Paketimi 3 shtresa të paketimit mbrojtës: film plastik, mbështjellës flluskë, kartoni
  (Madhësia normale: 0,1 * 0,1 * 1 metër (gjerësia * lartësia * gjatësia)

Aplikacion

Duke shpëtuar


  • E mëparshme:
  • Tjetra: