Tub me fibra qelqi ISO9001 Frp Sheshi 15ft 20 mm

Përshkrim i shkurtër:

Tubi i fibrave të qelqit është i lehtë dhe i fortë, jopërçues, forcë e lartë mekanike, rezistencë ndaj plakjes, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj korrozionit, pra në naftë, energji elektrike, industri kimike, prodhim letre, furnizim me ujë urban dhe kullim, trajtim të ujërave të zeza në fabrikë, ujë deti shkripëzimi, transmetimi i gazit dhe industri të tjera janë përdorur gjerësisht.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi

Ne kemi produkte prej tekstil me fije qelqi me forma të ndryshme dhe pranojmë personalizim.
Përbërjet e fibrave të qelqit kanë përparësitë e rezistencës së lartë dhe peshës së lehtë. Tubat tanë të përbërë janë në dispozicion në madhësi standarde dhe të personalizuara për forcë të jashtëzakonshme, qëndrueshmëri, peshë të lehtë dhe ngurtësi.

carbon fiber tube_img50
carbon fiber tube_img51
carbon fiber tube_img52

Shitja e pikave

Tub prej xhami është një lloj materiali i përbërë me fibra qelqi dhe produktet e tij (leckë qelqi, shirit, ndjerë, fije, etj.) Si material përforcues dhe rrëshirë sintetike si material matricë. Koncepti i materialit të përbërë i referohet një materiali nuk mund të përmbushë kërkesat e përdorimit, duhet të jetë i përbërë nga dy ose më shumë se dy lloje të materialeve së bashku, përbërja e një tjetër mund të plotësojë kërkesat e materialit, që është, materiali i përbërë. Fibër xhami e vetme, edhe pse forca është shumë e lartë, por midis fibrave është e lirshme, mund të durojë vetëm tensionin, nuk mund të durojë stresin e përkuljes, prerjes dhe shtypjes, por gjithashtu nuk është e lehtë për të bërë një gjeometri fikse, është trup i butë. Nëse i ngjisni ato së bashku me rrëshira sintetike, mund të bëni të gjitha llojet e produkteve të ngurtë me forma fikse që mund t'i rezistojnë sforcimeve në tërheqje,
Ajo gjithashtu mund të mbajë përkulje, shtypje dhe presion qethjeje. Kjo përbën një përbërje të matricës plastike të përforcuar me fibra qelqi.

carbon fiber tube_img43
carbon fiber tube_img45
carbon fiber tube_img46
carbon fiber tube_img44

pse na zgjodhet ne

Pesha e lehtë dhe forca e lartë - më e lehtë për tu transportuar dhe instaluar duke përdorur mjete standarde
Rezistenca ndaj ndikimit - Mat i fibrave të qelqit shpërndan ngarkesën për të parandaluar dëmtimin e sipërfaqes
Rezistent ndaj korrozionit - nuk do të kalbet ose ndryshket, thith lagështinë më të vogël
Siguria - sipërfaqja jopërçuese, jo e rrëshqitshme në dispozicion

Përparësi

Ekip inxhinier me përvojë 15 vjeçare në industrinë e fibrave të karbonit
Fabrika me 12 vjet histori
Pëlhurë me fibra karboni me cilësi të lartë nga Japonia / SH.B.A. / Korea
Kontroll i rreptë i cilësisë në shtëpi, kontrolli i cilësisë së palës së tretë gjithashtu i disponueshëm nëse kërkohet
Të gjitha proceset po ecin në mënyrë rigoroze sipas ISO 9001
Dorëzim i shpejtë, kohë e shkurtër e drejtimit
Të gjithë tubat me fibra karboni me 1 vit garanci

Specifikimet

Emri i produktit Tub Fibergalsss
Materiali Rrëshira rrotulluese me fibra qelqi
Sipërfaqe Përfundim i butë, mat, përfundim me shkëlqim të lartë
Ngjyrë E kuqe, e zezë, e bardhë, e verdhë ose e zakonshme
Gjatësia 10ft 15ft 18ft 25ft 30ft 35ft 40ft 45ft 50ft 55ft 60ft 70ft 72ft
Madhësia 20 mm-200 mm, ose me porosi
Aplikacion 1. Tregjet elektrike dhe elektronike
2. Tabaka e kabllove, radomë, shkallë izolimi, etj.
3. Tregu kimik kundër korrozionit
4. Dysheme me grilë, parmak, platformë pune, tub nëntokësor nën presion, shkallë, etj.
5. Tregu i ndërtimit të ndërtesave
6. Korniza e dritares, brezi i dritares dhe përbërësit e tij, etj.
7. Dritat e dritave, trajtimi i ujit, kllapat kundër kullave të mëdha industriale të ftohjes, etj.
Përparësi Qëndrueshëm
Pesha e lehtë dhe forca e lartë
Rezistent ndaj korrozionit dhe anti-plakje
Izolimi i nxehtësisë dhe zërit Forca e Lartë Mekanike
Dendësia e ulët dhe e drejtë e drejtë
Qëndrueshmëria dimensionale
Rezistencë ndaj ndikimit Rezistent ndaj flakës UV
Gërryerja dhe Rezistenca e Ndikimit
Shërbimet Prerja CNC sipas vizatimit tuaj CAD
Printo sipas skedarit AI
Produkti ynë Tub me fibra karboni, pllakë me fibra karboni, profile të fibrave të karbonit
Lloji OEM / ODM

Aplikacion

Produktet prej tekstil me fije qelqi janë gjithashtu të ndryshme nga produktet tradicionale të materialit, në performancë, përdorim, atributet e jetës janë shumë më të mira se produktet tradicionale. Modelimi i tij i lehtë, mund të personalizohet, duke vendosur sipas dëshirës karakteristikat, nga favori i tregtarit dhe shitësit, zënë gjithnjë e më shumë rezultat të madh në treg.

carbon fiber tube_img47
carbon fiber tube_img22
carbon fiber tube_img23

  • E mëparshme:
  • Tjetra: