Shtylla teleskopike e materialeve hibride 45Ft

Përshkrim i shkurtër:

Kjo shufër teleskopike është e përbërë nga fibra qelqi dhe fibra karboni, e cila është më e bukur dhe e përballueshme në bazë të vazhdimit të rezistencës së fortë dhe ngurtësisë së fibrave të karbonit.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi

Hibrid - Kombinimi i të dy fibrave të qelqit dhe materialeve të karbonit ju jep një pjesë të kursimit të peshës dhe ngurtësisë së karbonit, por duke e mbajtur çmimin më afër fibrave të qelqit! Ka strukturë ahibride me fibra karboni jo vetëm që e bën këtë pol shumë të lehtë por edhe shumë të fortë dhe të ngurtë për përdorim të përditshëm.

Carbon fiber pole_img33
Carbon fiber pole_img32
Carbon fiber pole_img31
Carbon fiber pole_img30

Shitja e pikave

1. lënda e parë me fibra karboni i bën polet tona shumë të ngurtë dhe me peshë të lehtë. Materiale të ndryshme me përmbajtje karboni janë në dispozicion për të kënaqur kërkesat e ndryshme të klientëve.
2. Shtylla me kapëse të qëndrueshme të levës së patentës. Veprimet e levës së kapëseve janë të lehta për t'u përdorur dhe sigurojnë një bllokim të sigurt midis secilit seksion.
3. Çdo seksion me vijë paralajmëruese për t'i mbajtur ata të mos nxirren.

Të gjitha proceset tona janë kryer në përputhje të plotë me ISO 9001. Ekipi ynë krenohet me shërbimet tona të ndershme dhe etike, dhe gjithmonë ofron shërbimin më të mirë të klientit.
Dorëzimi i shpejtë, koha e shkurtër e dorëzimit

Carbon fiber pole_img38
Carbon fiber pole_img37
Carbon fiber pole_img39

Specifikimet

Emrin Shtylla teleskopike e materialeve hibride 45Ft
Karakteristikë materiale 1. Bërë me modul të lartë fibra karboni 100% të importuara nga Japonia me rrëshirë epoksi
  2. Zëvendësim i shkëlqyeshëm për tubat e krahut të aluminit të gradës së ulët
  3. Peshon vetëm 1/5 e çelikut dhe 5 herë më të fortë se çeliku
  4. Koeficienti i ulët i zgjerimit termik, rezistenca në temperaturë të lartë
  5. Qëndrueshmëri e mirë, qëndrueshmëri e mirë, koeficient i ulët i zgjerimit termik
Specifikim Model Twill, i thjeshtë
  Sipërfaqe Me shkëlqim, Mat
  Linjë 3K ose 1K, 1.5K, 6K
  Ngjyrë E zezë, e artë, e argjendtë, e kuqe, e verdhë, e butë (ose me mëndafsh me ngjyra)
  Materiali Pëlhurë Fibre Karboni Japoni + Rrëshirë
  Përmbajtja e karbonit 50%Karboni
Madhësia Lloji ID trashësi muri Gjatësia
  Pol teleskopik 6-60 mm 0,5,0,75,1 / 1,5,2,3,4 mm 45Ft
Aplikacion 1. Shtyllat e dritave, trajtimi i ujit, kllapa kundër kullave të mëdha industriale të ftohjes, etj.
 
  1. Korniza e dritares, brezi i dritares dhe përbërësit e tij, etj.
  6. Të tjerët
Paketimi 3 shtresa të paketimit mbrojtës: film plastik, mbështjellës flluskë, kartoni
  (Madhësia normale: 0,1 * 0,1 * 1 metër (gjerësia * lartësia * gjatësia)

Aplikacion

1. Tregjet elektrike dhe elektronike
2. Tabaka e kabllove, radomë, shkallë izolimi, etj.
3. Tregu kimik kundër korrozionit
4. Dysheme me grilë, parmak, platformë pune, tub nëntokësor nën presion, shkallë, etj.
5. Tregu i ndërtimit të ndërtesave

Carbon fiber pole_img35
Carbon fiber pole_img36
Carbon fiber pole_img34

  • E mëparshme:
  • Tjetra: