100 pol polifunksion pol polik teleskopik me fibra karboni

Përshkrim i shkurtër:

Kjo shufër teleskopike është bërë nga 100% fibra karboni për ngurtësi të lartë, peshë të lehtë, konsum dhe rezistencë ndaj korrozionit. Shufra teleskopike përbëhet nga tre seksione, dhe dizajni fleksibël i kyçit lejon përdoruesin të rregullojë gjatësinë lirshëm.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi

Këto shtylla të zgjatshme të fibrave të karbonit rrëshqasin pa mundim dhe mund të mbyllen në çdo gjatësi nga 110cm deri në 300cm, të cilat janë ideale për çdo aplikim kur ruajtja kompakte dhe gjatësia e gjatë e zgjatjes janë të nevojshme. Këto shtylla janë të lehta për tu përdorur dhe bartur. Ato mund të zgjaten në gjatësinë maksimale në sekonda duke tërhequr dhe bllokuar secilën pjesë të teleskopit.

Carbon fiber pole_img04
Carbon fiber pole_img07
Carbon fiber pole_img06
Carbon fiber pole_img05

Shitja e pikave

Kjo shufër teleskopike mund të përdoret në shtëpi për të pastruar dritaret dhe pastruar panelet diellore. Shufra që tërhiqet siguron lehtësi për pastrimin nga distanca. Dizajni ergonomik e bën pastrimin në distanca të gjata më shumë kursim të punës dhe më të sigurt.

Ne kemi një ekip inxhinierësh me përvojë 15 vjeçare në industrinë e fibrave të karbonit. Si një fabrikë 12-vjeçare, ne sigurojmë inspektime të rrepta të brendshme të cilësisë, dhe nëse është e nevojshme, ne gjithashtu mund të sigurojmë inspektime të cilësisë së palëve të treta. Të gjitha proceset tona janë kryer në përputhje të plotë me ISO 9001. Ekipi ynë krenohet me shërbimet tona të ndershme dhe etike, dhe gjithmonë ofron shërbimin më të mirë të klientit.

Carbon fiber pole_img13
Carbon fiber pole_img12
Carbon fiber pole_img11

Specifikimet

Emrin 100 pol polifunksion pol polik teleskopik me fibra karboni
Karakteristikë materiale 1. Bërë me modul të lartë fibra karboni 100% të importuara nga Japonia me rrëshirë epoksi
  2. Zëvendësim i shkëlqyeshëm për tubat e krahut të aluminit të gradës së ulët
  3. Peshon vetëm 1/5 e çelikut dhe 5 herë më të fortë se çeliku
  4. Koeficienti i ulët i zgjerimit termik, rezistenca në temperaturë të lartë
  5. Qëndrueshmëri e mirë, qëndrueshmëri e mirë, koeficient i ulët i zgjerimit termik
Specifikim Model Twill, i thjeshtë
  Sipërfaqe Me shkëlqim, Mat
  Linjë 3K ose 1K, 1.5K, 6K
  Ngjyrë E zezë, e artë, e argjendtë, e kuqe, e verdhë, e butë (ose me mëndafsh me ngjyra)
  Materiali Pëlhurë Fibre Karboni Japoni + Rrëshirë
  Përmbajtja e karbonit 100%
Madhësia Lloji ID trashësi muri Gjatësia
  Pol teleskopik 6-60 mm 0,5,0,75,1 / 1,5,2,3,4 mm 10Ft-72ft
Aplikacion 1. Hapësira ajrore, Modeli i helikopterëve, Drone, UAV, FPV, Pjesë modeli RC
  2. Mjet pastrues, Pastrim shtëpiak, Mbrojtës, shtyllë kamere, zgjedhës
  6. Të tjerët
Paketimi 3 shtresa të paketimit mbrojtës: film plastik, mbështjellës flluskë, kartoni
  (Madhësia normale: 0,1 * 0,1 * 1 metër (gjerësia * lartësia * gjatësia)

Aplikacion

Me një kon standard mbyllës dhe një fije universale, këto shtylla punojnë me të gjitha bashkangjitjet Unger dhe çdo shtojcë me një fije universale. Kur lidhni një kamion, pastrues, furçë ose pastrues me një nga shtyllat tona teleskopike, ju mund të pastroni zonat e arritshme më shpejt dhe më sigurt sesa të pastroni me një mjet dore dhe shkallë. Kurdoherë që ka nevojë për shtrirje të zgjatur, qoftë brenda apo jashtë.

Carbon fiber pole_img08
Carbon fiber pole_img09
Carbon fiber pole_img10

  • E mëparshme:
  • Tjetra: