Pol teleskopik me fibra karboni sipërfaqe 3k 12k

Përshkrim i shkurtër:

Shufrat e fibrave të karbonit mund të përdoren për pastrimin e dritareve, pastrimin në lartësi të lartë, pastrimin e hendekut, peshkimin me kreshtë, fotografinë, etj.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi

Shtylla e fibrave të karbonit ka përparësitë e ngurtësisë së lartë, peshës së ulët, rezistencës ndaj konsumimit, rezistencës ndaj plakjes dhe rezistencës ndaj korrozionit.
Krahasuar me metalet tradicionale strukturore (të tilla si çeliku, alumini dhe çeliku inox), fijet e karbonit kanë karakteristika të shkëlqyera të rezistencës në tërheqje dhe janë zgjedhja e parë për zbatime të ndryshme të performancës.

Shitja e pikave

Fibra e karbonit është standardi i artë i shtyllës teleskopike, ato janë pjesë të barabarta të forta, të ngurta dhe të lehta. Ne mund të rregullojmë 3k, 6k, 12k dhe sipërfaqe të tjera të ndryshme në përputhje me nevojat tuaja. Ndërsa siguron cilësinë e produktit, ajo gjithashtu rrit estetikën dhe sensin e përdorimit të produktit

Carbon fiber pole_img26
Carbon fiber pole_img25
Carbon fiber pole_img24

Përparësi

1. Lehtë për tu mbajtur, lehtë për tu grumbulluar, lehtë për t’u përdorur
2. Ngurtësi e lartë, peshë e ulët
3. Veshin Rezistencë
4. Rezistenca ndaj plakjes, rezistenca ndaj korrozionit
5. Përçueshmëria termike
6. Standardi: ISO9001
7. Gjatësi të ndryshme janë në dispozicion me porosi.

Specifikimet

Emrin Pol teleskopik me fibra karboni sipërfaqe 3k 12k
Karakteristikë materiale 1. Bërë me modul të lartë fibra karboni 100% të importuara nga Japonia me rrëshirë epoksi
  2. Zëvendësim i shkëlqyeshëm për tubat e krahut të aluminit të gradës së ulët
  3. Peshon vetëm 1/5 e çelikut dhe 5 herë më të fortë se çeliku
  4. Koeficienti i ulët i zgjerimit termik, rezistenca në temperaturë të lartë
  5. Qëndrueshmëri e mirë, qëndrueshmëri e mirë, koeficient i ulët i zgjerimit termik
Specifikim Model Twill, i thjeshtë
  Sipërfaqe Me shkëlqim, Mat
  Linjë 3K ose 1K, 1.5K, 6K
  Ngjyrë E zezë, e artë, e argjendtë, e kuqe, e verdhë, e butë (ose me mëndafsh me ngjyra)
  Materiali Pëlhurë Fibre Karboni Japoni + Rrëshirë
  Përmbajtja e karbonit 100%
Madhësia Lloji ID trashësi muri Gjatësia
  Pol teleskopik 6-60 mm 0,5,0,75,1 / 1,5,2,3,4 mm 10-72Ft
Aplikacion 1. Hapësira ajrore, Modeli i helikopterëve, Drone, UAV, FPV, Pjesë modeli RC
  2. Mjet pastrues, Pastrim shtëpiak, Mbrojtës, shtyllë kamere, zgjedhës
  6. Të tjerët
Paketimi 3 shtresa të paketimit mbrojtës: film plastik, mbështjellës flluskë, kartoni
  (Madhësia normale: 0,1 * 0,1 * 1 metër (gjerësia * lartësia * gjatësia)

Aplikacion

Shufrat e fibrave të karbonit mund të përdoren për pastrimin e dritareve, pastrimin në lartësi të lartë, pastrimin e hendekut, peshkimin me kreshtë, fotografinë, etj.

Carbon fiber pole_img22
Carbon fiber pole_img23
Carbon fiber pole_img21

  • E mëparshme:
  • Tjetra: