Presion i lartë teleskopik i shtyllës së shtyllës 10m 3k me modul të lartë

Përshkrim i shkurtër:

Lehtë për t'u bartur, e lehtë për t'u ruajtur, e lehtë për t'u përdorur, ne gjithashtu mund të personalizojmë gjatësinë sipas kërkesave të ndryshme të klientëve
Këto shtylla rrëshqasin lehtësisht dhe mund të kyçen në çdo gjatësi, të cilat janë ideale për çdo aplikim ku nevojiten ruajtje kompakte dhe gjatësi të gjatë zgjatjeje.Këto shtylla prej 25 metrash janë të lehta për t'u përdorur dhe mbajtur.Ato mund të zgjaten në gjatësinë maksimale në pak minuta duke i tërhequr dhe mbyllur çdo seksion teleskopik


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Prezantimi

Më pak se gjysma e peshës së tubit të aluminit dhe të paktën dy herë më i ngurtë

Shumë më i lehtë dhe më i ngurtë se çeliku, por jo aq i fortë

Më e lehtë dhe më e fortë dhe më e fortë se Titani

Standardi: ISO9001

Të gjitha gjatësitë e tjera të ndryshme janë në dispozicion sipas kërkesës

Lartësia 10 m 3k (8)
Lartësia 10 m 3k (9)
Lartësia 10 m 3k (10)

pse na zgjodhet ne

Jingsheng Carbon Fiber Products është fokusuar në R&D, prodhimin dhe shitjet e produkteve të fibrave të karbonit për aplikime ndër-industri. Teknologjia e prodhimit ka marrë certifikimin IOS9001.Ne kemi 6 linja prodhimi dhe mund të prodhojmë 2000 copë tuba me fibra karboni çdo ditë.Shumica e proceseve përfundohen nga makineritë për të siguruar efikasitet dhe për të përmbushur kohën e dorëzimit të kërkuar nga klientët.Jingsheng Carbon Fiber është angazhuar për të krijuar një industri inovative që integron inovacionin teknologjik, inovacionin e menaxhimit dhe inovacionin e marketingut.

Lartësia 10 m 3k (1)
Lartësia 10 m 3k (3)
Lartësia 10 m 3k (2)
Lartësia 10 m 3k (4)

Specifikimet

Emri i produktit Shtylla teleskopike me fibër karboni (shtylla e pastrimit)
Materiali 100% tekstil me fije qelqi, 50% fibër karboni, 100% fibër karboni ose fibër karboni me modul të lartë (mund të personalizohet)
Sipërfaqe Pikturë me shkëlqim, mat, të lëmuar ose me ngjyra
Ngjyrë E kuqe, e zezë, e bardhë, e verdhë ose me porosi
Zgjat gjatësinë 15ft-72ft ose me porosi
Madhësia Me porosi
Aplikacion Ndërtimi i infrastrukturës dhe materialet e ndërtimit, elektronika, pajisjet e komunikimit, pajisjet sportive etj.
Avantazhi 1. Lehtë për t'u bartur, e lehtë për t'u vendosur, e lehtë për t'u përdorur
2. Ngurtësi e lartë, peshë e ulët
3. Rezistenca ndaj konsumit
4. Rezistenca ndaj plakjes, rezistenca ndaj korrozionit
5. Përçueshmëria termike
6. Standardi: ISO9001
7. Gjatësi të ndryshme janë të disponueshme me porosi.
Aksesorë Kapëse të disponueshme, përshtatës këndi, pjesë me fije alumini/plastikë, qafa pate me madhësi të ndryshme, furçë me madhësi të ndryshme, zorrë, valvola uji
Kapëset tona produkt patentë.Bërë nga najloni dhe levë horizontale.Do të jetë shumë e fortë dhe e lehtë për t'u rregulluar.
Produkti ynë Tub me fibër karboni, pllakë me fibër karboni, profile të fibrave të karbonit
Lloji OEM/ODM

 

Njohuri për produktin

Shtylla e pastrimit me presion të lartë është një makinë që e bën ujin me presion të lartë të prodhuar nga pompa e pistës me presion të lartë për të larë sipërfaqen e objektit përmes pajisjes elektrike.Mund të heqë papastërtitë, të lajë, për të arritur qëllimin e pastrimit të sipërfaqes së objektit.Për shkak se është përdorimi i kolonës së ujit me presion të lartë për të pastruar papastërtitë, pastrimi me presion të lartë është gjithashtu një nga metodat e pastrimit më shkencore, ekonomike dhe miqësore me mjedisin në botë.

Aplikacion

Shtylla e larjes me presion të lartë mund të lidhet me makinën e pastrimit të fortë me presion të lartë.
*Ndizni ujin dhe lehtë mund të largoni pluhurin dhe mbeturinat.
*Lehtë për të hequr papastërtitë dhe mykun nga sipërfaqet e jashtme.
*Uji i pastër i kripur në anije, në det dhe pajisjet përkatëse.
*Hiqni barërat e këqija dhe mbeturinat nga trotuaret, rrugët me makinë, etj.
*Hiqni akumulimet kokëfortë.
*Ujitni lulet dhe kopshtin.
*Qindra të tjera!

10 metra Epoksi (5)
10 metra epoksi (6)
10 metra Epoksi (7)

Certifikata

证书-ISO9001
证书-阿里巴巴金牌商家

Kompania

kompani -

Punëtori

车间
车间-CNC加工中心

Cilësia

质检严格-(1)
质检严格-(2)
质检严格-3

Inspektimi

团队-技术,销售
团队-全体员工
团队-生产

Paketimi

paketimi - (1)
paketimi - (2)

Dorëzimi

发货图-(1)
发货图-(2)

  • E mëparshme:
  • Tjetër: